O blogu

Najważniejszym powodem, dla którego wpadłam na pomysł prowadzenia bloga jest moja miłość do muzyki, szczególnie muzyki grunge oraz tęsknota za pięknem i buntowniczym klimatem lat 90-tych. Jeśli szukacie informacji o Wielkiej Czwórce z Seattle, ciekawostek na ich temat, dobrych tłumaczeń tekstów i lubicie wspominać czasy narodzin grunge’u to ta strona jest dla Was. Zapraszam!

4 thoughts on “O blogu”

  1. Słuchałam Wróżenia i fusów 27.08- świetna audycja. Z niej dowiedziałam się o Twoim blogu. Pochłaniam tekst….
    Dziękuję

  2. Bardzo dziękuję, że byłaś wczoraj z nami. Dziękuję też, że dotarłaś do mojego bloga i mam nadzieję, że zostaniesz tu na dłużej.Oby lektura moich tekstów była dla Ciebie przyjemna. Pozdrawiam serdecznie!

  3. Uszanowanie,
    Dotarłem tutaj zupełnie przypadkiem szukając czegoś n/t jednej z płyt Soundgarden i…utknąłem na cały wieczór. Znalazłem tu więcej ciekawostek o zespołach i płytach, na których się wychowałem na początku lat 90-tych, niż w całym moim niemal 43-letnim życiu wypełnionym ich chłonięciem z kopiowanych n-ty raz kaset, kupowanych CD i po stokroć czytanych z zapartym tchem „TylkoRockach” przekazywanych przez dziesiąte ręce kolegów z osiedla/szkoły. Szacunek za włożoną pasję i wykonaną rzetelną pracę.
    Będę nadal śledził z nadzieją na kolejne wpisy i komentował w miarę możliwości. DZIĘKI.

  4. Cześć, serdecznie dziękuję za słowa, które szalenie miło się czyta. Zapraszam Cię również na mój profil facebookowy, tam teksty pojawiają się zdecydowanie częściej niż tu, na blogu. Ale zawsze z wielkim wzruszeniem czytam podobne komentarze, które chce się komuś zostawić właśnie tutaj. Tym bardziej jeśli są pisane przez moich rówieśników;) Bardzo się cieszę, że jakiejś grupie ludzi mogę odświeżyć wspomnienia a przy okazji samej móc się regularnie „potaplać” w tym, co mnie muzycznie ukształtowało. Pozdrawiam Cię ciepło i raz jeszcze bardzo dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA ImageChange Image